Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hülye kérdés. , de várjátok a...

Hülye kérdés. , de várjátok a sulit?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől egyetemen fogok tanulni és már nagyon várom. :D
2015. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Wow.:) És nem unatkozol mostanában? Mert én nagyon.:(
2015. júl. 27. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Én igen, mindig nagyon unatkozom nyáron
2015. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom, igaz én azért mert már 4 éve érettségiztem és hülye fejemmel nem mentem továbbtanulni se egyetemre, se OKJ-ra hanem rögtön dolgozni mentem mert jó helyre tudtak akkor berakni, de fél év után megszívtam mert nem volt semmi megrendelés és a fél gyárnak nem tudtak munkát adni, igaz másfél évvel később be is zárt a gyár, én ott betanított gépkezelő voltam, de elég sokat fizettek érte annak ellenére hogy csak 2 óránként kellett 15 percig csinálnom valamit, utána csak az irodában olvastam meg játszottam :D Persze meg is lett a szívás ezzel nem ezért rúgtak ki mert szerettem lustálkodni hanem mert azt a sort teljesen megszüntették.


Utána a jelenmunkahelyemre kerülve itt már rádöbbentem hogy dolgozni kell de megszerettem főleg hogy sajnos nulla végzettséggel és sima érettségivel maximum takarító lehetek vagy gyártósori munkás, így végül takarító lettem egy vegyi cégnél ahol másfél év utána bekerültem gépkezelőnek, aztán raktárba is kerültem mint kisegítő, jobb pénzért, idén meg azért várom a sulit mert a cégtől kaptam olyan lehetőséget hogy mivel még nincs szakmám és látták hogy nekem a raktári munkákhoz baromi nagy érzékem van amit szeretek is csinálni, így lerakatják velem a logisztikát és már gőzerővel járok targoncavezetői tanfolyamra is amiből augusztus végén fogok vizsgázni mivel munka idő alatt is vannak óráim így nekem ez leányálom. A logisztikai suliba mindennap fogok járni az idő alatt csak alapbért kapok mert dolgozni nem fogok tudni járni, mivel tanulni is kell, de a gyakorlati hetem pedig a munkahelyemen fog zajlani de megeshet hogy más céghez is kiküldhetnek más jellegű dolgok miatt mert itt sokat kell tudnom.


Én várom a sulit, újra iskolapad, új embereket ismerhetek meg, igaz én leszek ott a legidősebb mert egy ideig nappalira kell járjak de lehet bedobnak gyorstalpalóra estire ahol nem kell 2 évet görcsölni hogy vizsgázhassak.

2015. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon várom, mert idén kezdem az egyetemet. Remélem, hogy nem hagy alább a lelkesedésem a későbbiekben. :D
2015. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huh azt hittem,hogy mindenki írni fogja,hogy hülye vagy?! ki az aki várja? de én már nagyon meguntam ezt a semmit tevést..
2015. júl. 27. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is most leszek egyetemista és nagyon izgatott vagyok!:)
2015. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor én máshogy vélekedek: nem várom,de csak azért nem,mert eddig a nyáron egy szabad percem se volt és a maradék 1 hónap is el fog menni a szakmai gyakkal (utolsó évemet kezdem szeptembertől egyetemen). Tehát csak azért nem várom,mert jól jönne egy kis nyaralás ,de amúgy szeretek egyetemre járni.
2015. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mondhatnám hogy várom, valószínűleg ez lesz a legkeményebb félév a képzési időben
2015. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
most leszek elsős az egyetemen. várom. nem unatkozok nyáron, dolgozok sajna. azon kívül a baratommal vagyok es alszok. más meg nyaral, vagy ilyesmi.
2015. júl. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!