Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen érdemes...

Melyik egyetemen érdemes gépész mérnöknek tanulni? Többi lent

Figyelt kérdés
jövőre érettségizek és az érdekelne hogy hol érdemes tanulni. Olyan helyre szeretnék menni ahol nem csak a tan könyvi anyagot nyomatják bele az emberbe hanem a képzés gyakorlatias. Én a Széchenyi és a Miskolci egyetem között vacillálok. Bár a Széchenyi közelebb lenne meg van ismerősöm is ott ő dicséri.Nektek mi a véleményetek erről a két helyről milyen ott a képzés ?

2015. júl. 28. 10:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát nekem mindegyik elég mesze van a Pannon egyetem van közel hozzám meg a BME meg az OE de azt mondják hogy a BME az nagyon elit hely az OE meg a Pannon az nem ér sokat az ottani diploma mert nem versenyképes tudást adnak ha nem csak azt nyomatják bele az emberbe ami a könyvben van
2015. júl. 31. 08:54
 12/18 anonim ***** válasza:
gyere győrbe, nem fogom reklámozni miért, de itt több a lehetőség :) és az oktatás remek :)
2015. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ valaki tudna nekem mondani pár dolgot az Óbudai Egyetemről? itt is a gépészmérnök képzés érdekel mert arról keveset hallottam és még az is esélyes
2015. szept. 26. 12:43
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Én is gépészmérnöknek készülök és nekem egyértelmű, hogy BME. Miért rossz ez? Valamit nem tudok?
2015. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%
Most már nem érdemes gépészmérnöknek menni, pár éven belűl telítődik az egész szakma. Adjátok másra fejeteket.
2015. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt nem tudod, ami rád vár! :)

Mondjuk úgy, hogy a legnagyobb zseniket képesek megtörni, és roncsot varázsolni belőlük. :D

2015. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
ha vasutas/audis akarsz lenni akkor györi egyetem :)
2015. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vasútra bakternak, kallernak Audiba csavarbeépitésért felelős mérnöknek akarsz menni akkor a győri egyetem.
2017. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!