Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes átiratkozni rensészetire?

Érdemes átiratkozni rensészetire?

Figyelt kérdés

18/f vagyok és most 10.-es vagyok. Nem buktam egyszersem, hanem ovódában vissza fogtak és előkészítő suliba jártam 1 évet. Nos, én most gépészeti közép iskolába járok, és át szeternék iratkozni rendészetire. Ez különbözeti vizsgával lehetséges és egész nyáron tanulni kell rá. Azt mondta az igazgató nô, hogy ha nem sikerül a vizsga akkor újból

10.-es leszek, és ha másik szakot akarok kezdeni akkor újból elsős leszek. Nem akarok olyan sok évet elpazarolni és állítólag 21 éves koromtól már fizetni kell. Semmiképp bem szeretnék gépészeten maradni, mert ez nekem nagyon nehéz és 2-es nem akarok lenni belőle többet nem tudok kihozni. Egyszakmai tárgynak minimum 4-esnek kell lenni szerintem. Attól félek amit mondott az igazgató bő, hogy nagyon nehéz utána tovább tanulni rendőrnek, 800-ból 250-en jztottak be, meghogy csak a legjobbak kerülnek be, meg szigorú követelmények vannak.


Mit gondoltok igaz ez? Mit tanácsoltok? Mindenképp szeretnék érettségit. És rendőr vagy valami hasonló lenni. Vagy esetleg egy másik jól kereső szakma? És az érettségi után milyen a rendészeti fősuli? Mindenről részletes, értelmes tapasztalt válaszokat szeretnék mindenről.


Köszönöm!



2015. márc. 27. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Rendőr lehetsz egyetemi tanulmányaid után is.
2015. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!