Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztika szakon elfogadják...

Anglisztika szakon elfogadják az idegenforgalmi szakmenedzser OKJ szakot? Felsőfokú,55-ös számmal kezdődő OKJ-s képesítés.

Figyelt kérdés
Aki tud erről valamit kérem világosítson fel :) S mielőtt jönnének a konstruktív hozzászólások: Keresgéltem, de vegyes információkat találtam ezzel kapcsolatban, ezért kérdeznék olyanokat, akik talán érintettek az ügyben.

2015. júl. 28. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan nem. A képzés nyelve sem azonos, anglisztikán angolul folyik a képzés, szerintem esélytelen hogy magyarul teljesített akármit beszámítsanak törzsképzésbe kreditként
2015. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogadták el az idegenforgalmi okj-t. (55-el kezdődik nekem is). Romanisztikára vettek fel.
2015. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, de ha van

mondjuk nyelvvizsga, arra

jár pont

2019. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg oda emelt szintű


éretts. kell (angolból)

2019. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!