Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptemberben leszek 9. -es,...

Szeptemberben leszek 9. -es, az elso nap milyen lesz? Kinek milyen volt az elso napja a kozepsuliban?

Figyelt kérdés
Az osztalyombol nem ismerek senkit, beiratkozasnal lattam 2 lanyt akik kineztek maguknak, de ok rossz embert valasztottak. Igazabol attol felek kicsit hogy nem lesznek barataim.

2015. júl. 29. 16:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
masik kerdes: nekunk az evnyito is az elso napon lesz, oda kell vinni szulot?
2015. júl. 29. 16:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz nektek gólyatábor vagy valami hasonló?Nekünk volt, ezèrt az ismerkedést letudtuk még szeptember előtt:D
2015. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lesz, csak en nem akarok menni
2015. júl. 29. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor kénytelen leszel szeptemberben ismerősöket gyűjteni. Ez nehezebb lesz, de ha nem vagy totál antiszoc meg elzárkózott, magadbaforduló, olyan akit könnyen ki lehet közösíteni akkor feléd is szívesen közelednek majd. Szülő nem kell az évnyitóra csak a beíratkozàsra.
2015. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hú, az első nap... Nagyon fura volt, kicsit kényelmetlenül éreztem magam, mondjuk én ilyen feszengős vagyok új légkörben. Pár embert ismertem már, szóval annyira nem aggódtam, nagyon sokan viszont úgy jöttek, hogy senkit sem ismertek. De nálunk nagyon hamar elkezdett összeszokni az osztály, főleg mivel kolisok voltunk, meg hát lány osztály. Szóval ne félj attól, hogy nem lesznek barátid, mert ez nem igaz, és nem hiszem, hogy te lennél az egyetlen, aki nem megy a gólyatáborba.
2015. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én se mentem gólyatáborba, mert tipikus pia, buli, és partyarc kerülő antiszoc voltam/vagyok. Arra lehet számítani ilyen esetben, hogy a gólyatáboros brancs összeszokott lesz és ezáltal nagyszájú, ők lesznek a keménymag. Aztán rajtuk kívül ott lesznek a kis antiszocok még, na meg azok, akik egyéb okokból nem mentek a táborba. Te majd azokkal barátkozz, akik szimpik és egyedül, esetleg párban vannak. Az első nap meghatározó, próbálj meg ismerkedni, bátran kérdezz, hisz ott mindenkinek minden új lesz, és senki nem fog hülyének nézni, ha megkérdezed, hogy ,,te voltál gólyatáborban?", vagy ilyesmi. Gondolj arra, hogy mindenki izgulni fog, és sokan lesznek még ott gátlásosak, nem csak te. Nyugodtan ismerkedj, akár írj össze kérdéseket, amiket be lehet dobni így első napon. Én akár még egy poént is elsütnék, hogy ,,szia, leszünk barátok?" Persze vigyázni kell, nehogy rossz emberhez menj oda... Én egyetemen jártam rosszul, de két hét alatt kiderült, hogy nem kéne barátkoznunk. A lényeg, hogy most léptek abba a korba, amikor a legtöbbet változtok rövid időn belül, tehát bárhogy is lesz az első évben a felállás, valamikor 11. osztály tájékán úgyis átrendeződik az egész.
2015. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szülőt ne vigyél!:)

Én sem voltam gólyatáborban, így nehezebb helyzetben voltam, mert nagyjából ismerte egymást mindenki és kialakultak a kis klikkek. Az a lényeg, hogy menj oda nyugodtan olyanokhoz is, akik már összeszoktak, ne csak azokhoz, akik egyedül álldogálnak. Mindenki ideges lesz kicsit, szóval nyugi. Év közben meg áttendeződnek a klikkek úgyis, hiszen gólyatábor alatt nem lehet annyira kiismerni valakit szóval tuti találsz barátot :)

2015. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de anyam evnyitora jonni akar nagyon ><
2015. júl. 29. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha akar menjen, de nem fog jó fényt vetni rád. Tuti lesznek olyanok akik betalálnak ezèrt.
2015. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mondjad Anyukádnak, hogy ne menjen, győzdd meg, hogy te már nagy lány vagy, elfogsz boldogulni! Ha meg vmi fontos elhangzik, akkor megjegyzed és elmondod majd neki :). Mindenki ettől fél, hogy majd nem lesznek barátai, szóval nyugi! Gólyaavatóra mindenféleképpen menj el, mert ha nem teszed, akkor utána már lehet, hogy klikkek lesznek, és nehezebb lesz beilleszkedni. Mondjuk ez az osztályodtól is függ. Légy kedves, nyitott, barátságos, és ne légy unalmas. Add önmagad! Akiknél látod, hogy nagyon egyedül vannak, és szimpik menj oda hozzá(juk) nyugodtan és kezdjetek el beszélgetni. Az ilyen lányok általában elég jófejek :)

Sok sikert az ismerkedéshez! :)

2015. aug. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!