Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kármán Tódor kollégiumban...

Kármán Tódor kollégiumban mikre számítsak?

Figyelt kérdés
Mekkora konyha van? Hányan laknak egy emeleten? Mennyire tiszta?Fürdő/wc hogyan van?

2015. júl. 30. 11:26
 1/4 anonim válasza:
100%

Akkor szépen sorba leírom.

1. Konyha elég nagy szerintem. Van két tűzhely + mikró, pult is van bőven, asztal szék ahogy kell :D


2. Pontosan nem tzdom hányan laknak. Kb 1000 férőhelyes a kolesz és van 9 emelet.


3. Tisztasággal én meg vagyok elégedve, takarítók jól végzik a dolgukat. De ha éppen nincs feltakaritva a wc akkor át lehet menni másik emeletre ha zavar.


4.wc folyosón van. Belépsz jobbra wc.k piszoár+ sima angol wc. Női wc abban különbözik hogy rá van irva az ajtajára h "női" de egy helyiségben van a férfivel.

Ha pedig belépés után balra fordulsz a zuhanyzókkal találkozol. Elősszőr a női, ez le van választva függönnyel + minden zuhanyzónak van külön is. Utánuk következnek a férfi zuhanyzók, ott semmi sincs, ne legyél szégyenlős :D

Mielötz félre értenéd a női és férfi zuhanyzó nem egy helyen vam, nem lehet belátni.


Azért ez szintenként változhat.


Szerintem ez a legjobb kolija az egyetemnek. Ha gpk-ra jössz, akkor a másik koli a vásárhelyi. Na az egy retek :D


Ha van még kérdésed nyugodtan írj.

2015. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de minden ismerősöm csak dicsérte :D
2015. júl. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#1


Közbe megválaszoltam a privátot is.

Hátha így észreveszed :D

2015. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is csak dicsérni tudom, bár a szobák kicsik, de csak két személyesek, amúgy elég modern, kulturált és tiszta.
2015. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!