Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmit nem értek az egyetemi...

Valaki : kérdése:

Semmit nem értek az egyetemi dolgokból. Hogy működik?

Figyelt kérdés

Tantárgyfelvétel,kreditek? Mi rakjuk össze az órarendet, ez nekem mind kínai. Tud valaki segíteni,hogy zajlik ez?

Egyetem mellett mennyi időm lesz hazajárni?

Ha nem bírom,megtehetem,hogy átmegyek levelezőre?


2015. júl. 31. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Írd le, melyik egyetem, akkor lesz, aki egészen konkrétan tud segíteni. Amúgy szokott lenni egy mintatanterv, és az elsősöknek gyakran központilag veszik fel a tárgyakat. Aztán változtathatsz, ha akarsz. A második félévtől meg már kb. átlátod majd a helyzetet. A levelezőről, hazajárásról nem tudok nyilatkozni.
2015. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem, milyen szak, etr vagy naptun? Ezekre szükség lenne, hogy hasznos választ adjon valaki.
2015. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek nálatok felsőbb évesek? Gólyacsoportok, vagy valami? Ott mindig szoktak segíteni.
2015. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs :( annyit tudok hogy felvettek :( nem a Neptun van hanem a másik.

Pécsi Tudományegyetem btk magyar töri tanári szak ona

2015. júl. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!