Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy átlag egyetemi koleszba...

Egy átlag egyetemi koleszba mik azok a dolgok amiket mindenképp vinni kell magunkkal?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 16:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
15%

Óvszer, pia, kávé/teafőző, rongy a hányás feltörléséhez.


És azt hiszed viccelek trollkodok. Hát majd rájössz hogy nem.

Vagy ha ezen dolgok nem kellenek neked mégsem, akkor meg annál rosszabb-akkor meg pokolnak fogod érezni a helyet. Mert a többségnek meg bizony fogna kelleni.

2015. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
17%
3 év koli után vok egyébként. Az eleje maga volt a menny. Pár hónapig. AZtán rosszabb és rosszabb a végén inkább bejárós lettem csak húzhassak el a sok barom közül.
2015. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hál'istennek nem minden koli ilyen, kedves első.
2015. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
12%

Ahhoz neki semmi köze, ő a szabit adta ki.


De ezt most te halál komolyan írta le vagy agyhalott/troll vagy? Semmi köze a megszakított nyaraláshoz mert a szabit ő adta ki???? Hát épp ez az, hogy kiadta tól ig a szabit majd mikor már megy a tól ig szabi közli hogy akkor most mégse tól ig hanem közbe még ez…

Nem előtte találja ki a módosítást, hanem KÖZBEN! Azon szabi közben ami az Ő TUDTÁVAL ÉS BELEEGYEZÉSÉVEL FOLYIK! Mi a jó francért írod hogy semmi köze a megszakításhoz?



Ja nem minden. De akkor meg minek az egész… Ha már koli legyen bulis. Különben menj albérletbe (ott is voltam) ott aztán olyan döglés van hogy ott meg az unalomba döglesz bele.

Ha egy koli nem ilyen-hát akkor részvétem ahhoz a kolihoz.

(Mondjuk én Veszprémben voltam egyetemista a Pannon Egyetemen, aminek akkor 5 most 7 kolija van én mindet ismertem és mind ilyen volt)

2015. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Hááát, tudod melyik koliba tervezel menni? Mert elég sokminden függ attól.


Nálunk pl takarót, párnát adnak, huzatot vittem, asztal van, lámpát vittem, de igényelni is lehet, hűtő nálunk volt, konyhánk is volt, oda vmi edény, serpenyő, evőeszközök, aki kávézik kávéfőző, vízforraló, szendvicssütő, ami sokaknak jól jön, lakótársakkal meg összebeszéltek hogy a tisztítószereket hogyan veszitek, van aki visz kérdezés nélkül, mikró is kérdéses, van ahol közös konyha van és ott van, ha blokkos akkor nincs....brrrrrr, szerintem gondold végig egy napod hogy mi kell, pl reggel tejet iszol akkor kakaópor mittudomén, meg lehet venni, de első körben én sokmindent vittem ha kocsival tudtam menni... ha főzöl akkor hozzávalók fognak kelleni, mosószer, mosogatószer, szivacs ennekannak, hosszabbító esetleg, vagy netkábel... hát mi kéne.

2015. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lepedő, ágyhuzat (vagy takaró), váltóruhák, fehérnemű, fogmosós és fürdős cuccok, kaja, evőeszközök, hosszabbító, netkábel (minél hosszabb fajta). Hűtő és mikrókérdésben érdeklődj, mert változó. A felét tuti kihagytam, mert mindjárt elalszom. Az első válaszoló meg gondolom összehányt ronggyal takarózik, és óvszerből eszi a levest :)
2015. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ágynemű huzat, és ágynemű, ha nem akarsz idegenek által agyonizzadt gusztustalanságban feküdni. Mosógép, porszívó szerintem mindenhol adott. Hajszárítót jobb vinni, mert igaz, ezt is lehet kölcsönkérni, na de azért futkozni mindig... Beépített kislámpa is szokott lenni, de ebből jobb a saját mert tudod változtatni a helyét. Kaja, tisztítószer. Ezen kívül amit egy nyaralásra is magaddal vinnél, meg ami kényelmesebbé teszi az életed.
2015. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ja meg persze hűtő is van, kérdés hány főre mekkora, max nem tárolsz egy hétre való kaját benne, vagy összebeszéltek és valaki visz/vesz.
2015. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:)) Pécsre megyek amúgy majd. Olyanok,hogy tányér bögre stb szokott lenni normális,vagy inkább vigyek? És egyáltalán,ha vagyunk kb 80-an egy szinten,azt hol tárolom,a szobámban?
2015. júl. 30. 22:26
 10/15 A kérdező kommentje:
Wc-papír? :D
2015. júl. 30. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!