Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok jó, művészeti közép/sza...

Tudtok jó, művészeti közép/szakközépiskolákat ajánlani itt Pesten? (14/l)

Figyelt kérdés

Szeptembertől megkezdődik a nyolcadik évem a suliban.

Tehát jövőre felvételizek.

Az osztályfőnököm mindenkit megkért,hogy a sulikezdésre legyen minimum 3-4 olyan iskola amibe felvételiznénk.


A Kisképző már biztos fönn van a "listámon", és hallottam hogy egy suliban több szakot is meg lehet jelölni.' Na most én a grafikán és festő szakon gondolkodom.

És lenne egy kérdésem.

A grafikához nagyon kéne tudni a matekot,fizikát? Csak mert mindkettőből sík hülye vagyok,ami nem valami meglepő mert sokan nem értik a reál tárgyakat.


Szóval milyen sulikat tudtok ajánlani ahol jó tanárok vannak,a környék biztonságos?



2015. aug. 4. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A Kisképző a legjobb művészeti szakközép az országban :D Jók a tanárok, és biztonságos a környéke, annak ellenére hogy a 8. kerületben (vagy a 9.-ben?) van. És szerintem nem gáz, ha nem tudod a matekot,inkább csak "tudogasd". De így inkább festőre menj.


Két másik művészeti szakközép van még, a Modell és Divatiskola (szerintem itt is van festő szak), illetve a Jaschik Álmos Művészeti, de az már a legalja, szerintem csak mentőnek rakd be.

2015. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Akkor még keresgélek. :)
2015. aug. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!