Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy oldhatnám meg, hogy ne...

Hogy oldhatnám meg, hogy ne szakadjon le a hátam?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 11.-es és biosz, kémia faktot vettem föl. Napi 8-10 órával kell számolnom. Eddig minden tantárgyat külön füzetbe vezettem, de jövőre nem hiszem, hogy egyáltalán képes leszek ennyi könyvet és füzetet magammal cipelni. Nem tudnátok valami ötletet mondani a füzetproblémára?

Arra gondoltam, hogy néhány fontosabb tantárgynak (faktos tárgyak, matek) külön füzetet tartanék viszont a többi (magyar, irodalom, angol, német, satöbbi) egy spirál füzetbe írnám, amiből az órai jegyzetet itthon kitépném és egy nagy "összefűző mappában" egyesíteném és abból tanulnék. Mit gondoltok? Szerintetek így könnyebb lenne a táskám? Valami ötlet vagy tanács?



2015. aug. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában csak azt a füzetet viszem haza amiből ép tanulok vagy amelyikben házi van, olyan csak nagyon ritkán van, hogy mindegyik kellene.
2015. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kicsi a szekrényünk és elég sok az iskolai lopás szóval nem tehetem meg, hogy mindig benthagyjam a cuccaim nagyrészét :/
2015. aug. 6. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél projektfüzeteket.
2015. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írj lapokra, aztán otthon meg elteszed őket külön mappákba... én ezt csinálom 2 éve: nem kell füzetekre pénzt kidobnom, és sokkal szebben vezetem a dolgaimat, ha lapokra írok, mivel a füzeteket mindig telifirkálom... :D
2015. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!