Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha tanári szakra járok és...

Hogyha tanári szakra járok és két bölcsész tárgyat tanulok, akkor engem is cikizni fognak ezzel a bölcsészes dumával?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Te tényleg felsőoktatásba kerültél ennyi ésszel?
2015. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ráadásul tanárira???!!??!
2015. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan érdekel, hogy mit mondanak mások? Ne foglalkozz azokkal, akik emiatt cikiznének.
2015. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted kit érdekel? Magyar-francia szakon végeztem, a legtöbb beszólogatónál jbb munkám van, több pénzért.


Majd állj bosszút a gyerekeiken :)))) na jó, ez vicc volt :)

2015. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már bárki (vagyis inkább az alja) megy tanárnak. Én mérnökire mentem, de úgy láttam bármelyik tanárszakra felvettek volna, és nem tanultam soha ezekre a tárgyakra, hogy töri meg angol meg magyar.
2015. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
bárki??? Német-angol tanárszakra 492 pont kellett...
2015. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ekf-en csak 423

és gondolom valahol még ennél is kevesebb

2015. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
és hány mérnök szak van 300 alatt? Sok.
2015. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Én az ilyen szabad bölcsész meg ilyen hülyeségeket lenézem. De a tanárokat tisztelem, bármit tanítanak is.
2015. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gabor V válasza:
65%

Igen, ujjal fognak rád mutogatni (Hülye bölcsész...! Hülye bölcsész...!), kinevetnek, összesúgnak a hátad mögött! Az életed soha nem lesz a régi; a legjobb venned egy koporsót, belefeküdni és arra a kis időre már ki sem jönni belőle!


De, mivel magam is az ELTE BTK magyar-francia tanári mesterszakára járok, én ismerek egy titkos praktikát, amivel lemoshatod magadról az átkot: állj ki csúcsidőben a Westend vagy az Aréna Plaza (vidéki helyszín is jó, csak jó nagy legyen a tömeg) főfolyosójára, szaggasd meg a felsőruházatod, szórj hamut a fejedre és ostorozd meg magad százszor, minden csapás után fejhangon vonyítva: "ENGEDELMESKEDEM MÁSOK ELVÁRÁSAINAK!" Nálam bejött, igaz, még egy nonfiguratív tetkót is varratnom kellett a tricepszemre, de azóta újra vannak barátaim!


Egyszóval: soha ne add fel; vedd meg a terméket, töltsd fel a csomagoláson található kódot, lájkolj mindet Facebookon és reménkedj...

2015. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!