Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem és akkor...

Óbudai Egyetem és akkor figyelembe veszik a kreditek 50-60%-át mentesség címén vagy Corvinus, de itt csak a kreditek max 1/3-át fogadják el? Tanács?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok.

ÓE tandíj 165 ezer/félév

Corvinus 250 ezer


ÓE hétköznap 10 tanítási nap/félév => cég köt tanulmányit

vagy Corvinus kéthetente péntek 15:00-21:00 és szombat 08:00-17:00 oktatás?


Milliószor átgondoltam és nem jutottam dűlőre. Munka mellett az ÓE jobb választás, kevesebb dologból kell vizsgázni, ismerem a tanárokat, közelebb van, jobb a hétköznapi tanóra.


Corvinus, nem kell tanulmányit kötni. Parkolás nem megoldott a környéken. A pénteki tanítás húzós. Több vizsga, de elismertebb diploma.

Jah és a tandíj dupla annyi itt.


Tanácsot szeretnék kérni.



#Corvinus #Óbudai Egyetem #levelező képzés közgazdász
2015. aug. 8. 11:42
 1/1 Gábor Dávid válasza:
Én kicsiben hasonlót dilemmáztam. Szolnoki fősuli vs Bgf. Szolnoki olcsóbb. De Bpről leutazni már nem. Szolnoki könnyebb. Aztán lehet, hogy rosszul adják le az anyagot, akkor nem az. Így a Bgf lett. A Corvinus név legalább az Óbudaival szemben. Bár ha a melóhelyre csak az óbudait fizeti érdemes azt is figyelembe venni. Ha óbudait csinálsz azt a papír miatt a corvinust viszont később is fel tudod használni. Én ezért megyek Bgfre 2016 szeptembertől. 😉
2016. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!