Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus vagy Szent István...

Corvinus vagy Szent István Egyetem éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Pótfelvételizni szeretnék, és nem tudom, hogy ar-ertek arányban melyik lenne jobb döntés. A Szent István Egyetemen 200 ezer forint egy félév, a Corvinuson 250 ezer Ft. Gazdálkodási és menedzsment vagy emberi eroforrasok szakon.

2015. júl. 30. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik se.


BME-GTK

2015. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, ott nem indítottak pótfelvételit.
2015. júl. 30. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
De indítottak.
2015. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy baj az a plusz 50 ezer/félév akkor én a Corvinust javaslom.
2015. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Én régimódi vagyok. A jól bevált dógokat szeretem.

Ha kanosak vagyunk, meg kell dugni az asszonyt, ha elromlik az autó, elvisszük az autószerelőhöz, ha meg fáj a fogunk, akkor a fogorvoshoz megyünk. Teszkós parizert csak az Aldiból.

Ez alapján ha közgáz, akkor Corvinus.

2015. aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Én meg a SZIE-t....mivel ez már nem az a Közgáz,,,inkább Köz-gáz...! Sajnos elég silány a tanítás minősége...Szerintem! Én egy félév után átkértem magam másik intézménybe, mert halálosan unalmas és tényleg túl könnyű. Lehet, hogy azért, mert magas pontszámmal könnyebb minden és nem egy síkid.óta vagyok...de a SZIE sokkal jobb! Csoporttársaim többsége meg párhuzamosan végzett másik egyetemet is,,,főleg BGF és ELTE.
2015. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgyhogy én a helyedben inkább nem a névre mennék rá, hanem a ténylegesen megszerezhető, mély tudásra...és az nem a Corvinuson van.
2015. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!