Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik fősulira/egyetemre...

Akik fősulira/egyetemre jelentkeztek mindenki kapott levelet?

Figyelt kérdés
Még nem kaptam levelet a fősulitól csak az SMS-t hogy felvettek és a besorolást emailban, de a levelet még mindig nem. Van még valaki igy?
2015. aug. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol küldenek levelet. Szaktársaid kaptak? Írd ki a csoportotokba, nincs veszítenivalód.
2015. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy csaj aki ugyan abba a főiskolára jelentkezett foksz képzésére csak más szakra de ő már megkapta
2015. aug. 8. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp írj a csoportba!
2015. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen csoport eddig szóval ez nem segít :(
2015. aug. 8. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma kaptam meg az ELTE-től, bár nem volt benne semmi érdemi, eddig a fontos dolgokat már rég megtudtam emailekből és facebookról.


Amúgy kb lehetetlen, hogy ne legyen semmilyen csoport se, amiben nincs érdekeltséged. Először is ott az uni plus, amivel kereshetsz csoporttársakat. Továbbá facebookon keresgélhetsz még. Általában úgy vannak fent, hogy "egyetem rövidítés, kar, szak, 2015". Vagy kari csoportok "egyetem kar 2015". Vagy ilyesmik, lehetetlen, hogy ne találj semmit.

2015. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írd le az egyetemet és a szakot, hátha mi megtaláljuk neked a csoportot :)

Én amúgy két napja kaptam a PTE-től.

2015. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Főiskolára jelentkeztem Foksz képzésre.. Nem tudom ilyenkor is szoktak e csinalni csoportot. A golyaknak létrehoztak egy csoportot valóban, de zárt így rá se tudok keresni
2015. aug. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!