Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvostanhallgatók fóruma?

Orvostanhallgatók fóruma?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves medikusok, leendő hallgatók, rezidensek, illetve orvosi tanulmányok irányt érdeklődők! Felmerült bennem, hogy kreálnék egy csoportot (akár a Facebook is szolgálhatna helyszínül), ahova bárki beléphet, függetlenül attól, melyik városban, melyik egyetem hallgatója, vagy még csak felvételire készül. A cél az volna, hogy segítsük egymást a tanulmányainkban. Elképzelésem szerint akár lexikális tudás terén felmerülő kérdések is megválaszolásra kerülhetnek, akár kis lelki támogatás, noszogatás, mind megvalósulhatna online. :) Mit szóltok? Volna igény rá? Létrehozzam?

2015. aug. 11. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
már van
2015. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
na, egy buzgómócsing.
2015. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló! Kerestem, de nem találtam, csak egy Hoxa fórumos csoportot, ami inaktív, s nem vesznek fel tagot egy ideje. Elképzelhető, hogy nem jó módszerrel kerestem, de megköszönöm, ha megírod, hol találom! :)
2015. aug. 11. 14:57
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt most találtam. Erre gondoltál?

2015. aug. 11. 14:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én jó ötletnek tartom, egy orvosira készülő gyógyszerészhallgató :DD
2015. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van, akit érdekel! :) Szerintem tök jó volna, ha nem csak a saját csoporttársainkkal lennénk kapcsolatban, hanem gyakorlatilag mindenki előtt ott volna a lehetőség. ^^
2015. aug. 11. 15:04
 7/19 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok! kedves kérdező! Te egyetemista vagy? orvosira járó? :)
2015. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Testnevelési Egyetemről orvosira átnyergelő, szeptembertől elsőéves hallgató. :) S te abbahagyod a gyógyszerészetit?
2015. aug. 11. 15:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
októberben újraírom az emelt bioszt, szóval igen, otthagyom, ha van kedved privátban írhatsz :DD már ha felvetetted ezt a fórum dolgot, már ketten lennénk :DD
2015. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy ha már van, akkor hol (én 4 év alatt nem találkoztam vele).
2015. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!