Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet végezni a BME-t?

El lehet végezni a BME-t?

Figyelt kérdés
Üdv! Nyilván el lehet, de mindenhol azt hangoztatják, hogy a 3 évet minimum 5 év alatt lehet teljesíteni, a kettesért napokat tanul az ember stb. Értem én, hogy nehéz, de vannak olyanok akik 7 félév alatt csúszás nélkül elvégzik, jó eredménnyel (3-4-es)? Mérnökinformatikára gondolok elsősorban de mások is írhatnak.

2015. aug. 14. 01:48
1 2
 11/12 dfhdfhrdhrtjhtj válasza:
67%

hát én idén fogom kezdeni BME mérnökinfot... Már a golyatabor is olyan volt hogy fél nap utan meguntam és hazajöttem (gondolok itt arra hogy 150 kilos dagadt önbizalom hiányos faszokra bízták az irányítást akik élvezik hogy foglalkozik velük valaki)


ja és a gólyatábor első napján kb semmi élvezetes vagy fontos dolgot nem mondtak, csak 35fokban táncolva énekeltük a süss fel napot (és ez nem vicc)

2015. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Fog még meglepetés érni az egyetemen, ha egy kis szivatástól megijedsz :/
2015. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!