Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra készülök, ám a...

Állásinterjúra készülök, ám a nagy meleg miatt a szoknya jöhet szóba. Így is illik a harisnya, hogy kint 32 fok van? Nem szeretném felvenni, mert megsülök, de azt sem akarom hogy emiatt rossz benyomást keltsek, ha nincs rajtam.

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem húzz, ilyen melegben már amúgy is mindegy, ha meztelen lennél, akkor is meleged lenne. Viszont illik húzni, bár nem tudom, mennyire "komoly" állás. Azért szerintem mindenképp húzz.
2015. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal, és csak akkor vedd fel, mielőtt bemennél az interjúra (pl mosdóban)
2015. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ezt fogom tenni :)
2015. jún. 11. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel combfixet, legalább abba a feneked nem izzad bele.
2015. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kosztumfelső,és alatta egyberészes nyári ruha abszolút jó harisnya nélkül,csinos szandállal.
2015. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán nem 100 DEN-es harisnyát kellene venni :) Nem kellemes de még az öltönyt is ki lehet bírni ebben az időben is, de ha ennyire nehezedre esik akkor inkább ne vegyél, minthogy mosdóban szerencsétlenkedj vele. Mi van, ha már ajtóban a HR-es fogad, ott harisnya nélkül lát, aztán kikéredzkedsz akkor már van harisnya. Ez szerintem égő.
2015. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ott lennék veled a mosdóban és végignyalnám a lábad.. bocsi. xD Azért remélem minden jól alakult és felvetted.. akarom mondani felvettek! :)
2015. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem húznék harisnyát.
2015. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy combfixet és a mosdóban vedd fel, majd ha végeztél leveheted. Ilyenkor ez a legpraktikusabb megoldás. Szerintem elegánsabb leszel harisnyában és interjúra illik felvenni.
2015. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Illik, de nyáron elnézik, ha nincs, vagy vedd fel a mosdóban előtte, ha megteheted. :)
2018. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!