Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a sál milyen színű felsőkhö...

Ez a sál milyen színű felsőkhöz/szoknyákhoz/ruhákhoz illik?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 24. 18:51
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nagyon jól nézne ki fekete bőrdzsekivel, aminek a cipzárja lehetne arany színű, és alá egy mélyebb kivágású fehér mintátlan póló vagy egy fehér szintén mintátlan trikó. Kiegészítőnek néhány karkötő amiben az arany szín dominál.

Ez testhez feszülő farmerrel és szoknyával is szerintem nagyon jól nézne ki. :) Mostanában bordó mániám van, úgyhogy én biztosan kipróbálnám egy bordó térd fölé érő A vonalú szoknyával, vagy egy ugyanilyen hosszúságú stretches szoknyával ami beige színű lenne. A második változat annyiból lenne jobb, hogy nem fektetnénk túlságosan nagy hangsúlyt a szoknyára, mert akkor a tekintetek nem erre a szépséges sálra szegeződnének.

Ez az egész öltözet persze bőrdzseki nélkül is éppen olyan jól néz ki.. ebben a melegben meg maximum éjjel kell a bőrdzseki. Cipőnek melegebb időkben egy fekete magassarkú nagyon jól mutatna, de ha hidegebbre fordulna az idő (ősz/tél) akkor egy fekete bakancs vagy egy térdig érő fekete textilbőr csízma lenne a legjobb. Ha fáznának a lábaid a hidegben ebben az öltözetben akkor ajánlom a fekete leggingst. A lényeg hogy a leggingshez mindenképpen húzz szoknyát ;) Remélem kielégítő volt a válaszom :)


15/L

2015. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fehér, fekete, szürke, bézs, pink, zöld (de nem az almazöldre gondolok, hanem olíva, tehát sötétebb kicsit), még piroshoz is el tudom képzelni.


Én mondjuk inkább pasztellszínekhez venném fel. Szerintem azok jól kiemelik.

Ami szín a sálban van, ahhoz biztos illik.


Látom, már készülsz a télre :D

2015. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jól néz ki! Leírnád a linket is ahol meg lehet venni?
2015. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!