Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » EFEB iskoláról tapasztalatok,...

EFEB iskoláról tapasztalatok, vélemények? EFEB Gyógy és Sport masszőr képzésről vélemények?

Figyelt kérdés

Fontos lenne.

Mindenfélét írnak róla, lehet maga az iskola is ír itt pozitív véleményeket saját magáról.


Akinek van tapasztalta az EFEB felnőttképzéssel vagy ismer ilyet az írjon kérem.

Különösen aki Masszőr képzést végzett, végez ott.



#budapest efeb #efeb masszőr #efeb okj #okj budapest
2015. aug. 18. 20:11
 1/7 anonim válasza:
Nekem nagyon friss tapasztalatom van a sulival, ugyanis jelentleg is tanulója vagyok (lehet már nem sokáig). Semmi nem úgy van, ahogy megállapodtunk az elején! Gusztustalan húzásaik vannak! A gyakorlatokat nemhogy nem szervezik le, nem engedik h máshol megcsináld, és leigazolják h voltál, csak épp semmit nem tanultál! A tanárok nem túl szakképzettek, szakembereken keresztül tudtam ellenőrizni, hogy rengeteg rossz információt tanítanak! Ha bejönnek az órára... mostanra úgy lecsökkent az osztálylétszám, h egyszerűen nem folytatják az oktatást! Másik iskolába meg nem vesznek át, mert túl hiányos a tudásunk, és SZABÁLYTALANUL van kitöltve a bizonyítvány!!!!! Én más EÜ képzést csinálok(tam) ott, de ugyanazok a tanárok oktatják a masszőröket is. NEM AJÁNLOM, idő, pénz és energia pocséklás volt ez az iskola :(
2015. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elmentem beiratkozni az iskolába, de azonnal meggondoltam magam. már a környék ( fran. u.) is elég lehangoló, de az iskola épülete tényleg olyan börtönszerű, ahogy korábban máshol vki írta. csupasz fehér falak, tényleg az épületbe belépni is rossz. az ügyfélszolgálaton egy flegma, butácska szőke liba van, de az irodában is fiatal, jól kinéző, de nem épp profi lányok. Lehet, hogy tévedek, de el nem tudom képzelni, h azon helyen normális oktatás folyik, de ha mégis, én oda akkor sem szeretnék többet belépni, olyan nyomasztó az egész épület és környék.
2015. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igazad van, egyáltalán nem normális oktatás folyik az intézményben, az emberek alig értenek ahhoz amit csinálnak, és ez meg is látszik az oktatáson és a szervezésen is! Káosz ami ott megy. Pl. még az osztályfőnök se tudta h ő az osztályfőnökünk és mit hogy intézzen.
2015. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy az előttem szólóknak mi volt a baj az iskolával, amikor én jártam oda, nekem semmi problémám nem volt velük. Persze mindenki máshogy éli meg, de még azoknak is pozitív volt az iskola, akikkel közösen jártunk az EFEB képzésére. Bár ahogy elnéztem, elég gyanús, hogy az első hozzászóló mindenhova ugyanazt a negatív szöveget írja, valószínűleg egy másik iskola húzza le a reputációját. Szóval azt hiszem már értem, miért van itt ennyi negatív vélemény.
2015. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nappali képzés volt?
2016. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha tanuló voltál akkor az nappali vagy esti.

A felnőttképzés iskolarendszeren kívüli képzés, nem tanulói jogviszony. Szerintem keveritek a szakközépiskolát a felnőttképzés részével.nem ugyanaz...

2016. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Endrú_ válasza:
Üdv mindenkinek! Én egy éve járok az EFEB-re gyógy- és sportmasszőr képzésre és nagyon élvezem. A képzés áprilisban kezdődött, augusztusban volt egy hónap szünet és szeptembertől folytatódott tovább. Most fogunk vizsgázni május végén. Az oktatók szakképzettek és felkészültek, az iskola mellett dolgoznak a saját praxisukban, valaki ápoló, valaki masszőr, tehát minden oktató egészségügyis. Szombatonként van oktatás, mi vagyunk az utolsó csoport, akiknek még egyben van a gyógymasszázs és a sportmasszázs is, tudtommal idéntől kettészedték. Volt gyakorlatunk a Széchenyi fürdőben, valamint idősek otthonában az alapápolás nevű tantárgy miatt, illetve azért, mert szükséges egy segédápolói képesítés megszerzése a masszőrpapír mellé, ez ha jól tudom, külföldön elvárás, ha valaki egészségügyi intézményben szeretne elhelyezkedni. Sőt, a csoportból kb. 8-an még egy boncolásra is elmentünk, csak úgy önszorgalomból :) A csoport amúgy elég jó, az órák jó hangulatúak. Kb. 30-an kezdtük és mára 20-an maradtunk, a többiek átiratkoztak máshova, főleg nappali képzésre. Több egyéntől hallottam más csoportból, hogy nagy szerencsénk van az oktatóinkkal, hogy pont őket fogtuk ki. Egyébként két fő elméleti tantárgy van, az anatómia és a klinikumok, utóbbi a betegségekről szól, valamint maga a gyakorlat van kettészedve gyógy és sport részre. Tőlünk oda-vissza kérik az izmokat, csontokat, ízületeket magyarul és latinul is, valamint izomknál eredés-tapadás-működés szinten mindent tudni kell. A korábban írt véleménnyel egyet tudok érteni, az intézmény fehér falai valóban nyomasztóak és az utca sem az a tipikus kertvárosi fíling, de legalább kárpótol bennünket az, hogy az órán megmasszíroznak :)
2017. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!