Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotik masszőr! Tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotik masszőr! Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Nőnek.. ellenkező nemű masszőrrel. :) Hallottam hogy nagyon élvezetes és sok dolgot megtanulhatunk a testünkről a segítségével, könnyebben eljuthatunk az orgazmusig.
2012. nov. 18. 21:18
 2/7 anonim válasza:
Ez tényleg így van, de csak, ha ügyes és jófej a masszőr :-) Rengeteg dolgot megtaníthat és jobban megismerheted a tested, az erogén zónáid is :-) Nekem szerencsém volt, mert találkoztam már egy ilyennel...
2012. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mesélnél még kicsit? Mennyibe került, meddig tartott, mi történik kb egy ilyen masszázs során... stb. :D
2012. nov. 18. 21:26
 4/7 anonim válasza:
Először csak sima masszázsra mentem hozzá, de nagyon jópofa, normális, intelligens és nem rossz pasi :-) Kb. a negyedik-ötödik alkalommal megkérdeztem milyen masszázsokat csinált már. Akkor említette az erotikus masszázst is, de közben egy kicsit zavarba is jött. Mondtam neki, hogy kipróbálnám, de először nem akart ráállni...Azt mondta, hogy ha nem jön be nekem, akkor már biztos nem megyek hozzá. Mondtam neki, hogy engem érdekel, de megkérdeztem, hogy miből áll. Akkor tudtam meg, hogy a cél az erogén zónák masszázsa, de ez nem egy szexmasszázs. Nem feltétlenül van közben orgazmus, de van akinél előfordul...:-))) Nem bántam meg, mert nagyon ügyesen csinálja és nem él vissza a szituval :-) Árat inkább priviben írnék, ha érdekel...
2012. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyet en is vallalok:)
2012. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5-ös látom nem vagy szerény, de a neved alapján nem túl sok agysejtet kaptál a sorstól...Itt nem kóbor szexről van szó, hanem egy képzett masszőr szolgáltatásáról...
2012. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztaban vagyok vele!

Ha nev alapjan itelsz meg akkor inkabb rad lehet igaz az iq szegenyseg.

De azert szep napot neked.

2012. nov. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!