Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kurzusfelvételnél ha azt...

Kurzusfelvételnél ha azt írja, hogy a jelenlegi pontszámtól kevesebb a pontom, akkor azt fel sem vehetem?

Figyelt kérdés

Vagy ez még változhat?

A rangsoros kurzusfelvétel péntekig tart..

Van olyan aminél a minimum 29,nekem pedig csak 22 van.


2015. aug. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érthetően leírták :$ Nem mert kevesebb a pontod :)
2015. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeminárium?
2015. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kromosome ***** válasza:
Ha a rangsoros felvételi időszak végén egy adott tárgynál az algoritmus által részedre kiszámított pont kevesebb, mint a sikeres felvételhez szükséges minimum, akkor - első körben - a rendszer automatikusan ledob a kurzusról, de ez még nem jelenti azt, hogy utána sem veheted fel. Versenyes időszakban ugyanis ha valaki leadja, és felszabadul egy üres hely, akkor oda minden további nélkül feljelentkezhetsz, hacsak valaki be nem előz téged (ezért nem árt résen lenni, és többször is figyelni az ETR-t! :))
2015. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!