Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Karinthy Frigyes Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Jó hírnevű gimi. Az oktatás is nagyon magas színvonalú. Angolból meg pláne. Ahogy tudom sok a program. Gondolom a társaság is jó, mert, akik bejutottak, nem szemtelenek vagy ilyesmi, tanulni kell a bejutásért.
2015. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó suli,jó a hangulat a társaság :D
2015. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Átlagos. Se nem jó, se nem katasztrófális. A tanárok 90%-a átlagos (vagy átlagon aluli... vannak olyan rosszak is, hogy el se hiszed, hogy kaphattak diplomát). Azért mondjuk van pár jó tanár, akik tényleg nagyon jók. Karinthy-ba csak a kéttanra érdemes menni (ezzel se fogsz kiválóan megtanulni angolul, csak ha otthon is nyomatod magadnak vagy magántanárt fogadsz). Igazából a Karinthy-ban kb. mindenből magántanárt kéne fogadnom, hogy jó legyél. Oktatása nem a legjobb. A programok se. Ha nem iszol, nem vagy a társaság része. Tehát igyál, partizz első évtől kezdve. A Karinthys diákok színvonala évről évre esik. Ja, és fűteni se tudnak. Néha jéghideg volt az iskolában. És a WC-ben a bojlert is kikapcsolták, nehogy melegvizes kézmosással próbáld felmelegíteni átfagyott végtagjaidat. A büfé drága, kétszer már lettem rosszul romlott kajától, nem ajánlom. Amúgy ha magántanárokat fogadsz, veszel sok pulcsit és hozod magadnak a kaját, akkor jó iskola.
2015. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó. Persze nem tökéletes, mint ahogy mondják. Természetesen itt is vannak kevésbé jó tanárok, de az oktatás magas színvonalú. Nem könnyű, az első matek dolgozatom nekem se lett túl jó, szóval bele kell rázódni, megszokni az elvárásokat. A közösség összetartó, a felsősök sokat segítenek (most szeptemberben kezdtem a sulit.)

Szép, rendezett. Érdemes ide jönni!

2015. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!