Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 4 nagy orvosi egyetem...

A 4 nagy orvosi egyetem közül, hol a legjobb a gyakorlati oktatás?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy lenne olyan, aki mind a négyet próbálta:D
2015. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
A gyakorlati oktatás Szegeden, az elméleti Budapesten a legjobb, legalábbis én így hallottam!
2015. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
Az én dokim Budapesten végzett, és kiválóan sikerült egy nagyon komoly műtét amit végzett rajtam, nem is minden orvos vállalta volna el ebben a formában. Szóval a gyakorlati oktatás is szuper lehet Budapesten.
2015. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
52%-os: Ezt se sem gondolhatod komolyan... A műtéteket az ember nem az egyetemen tanulja, hanem a szakképzés során, az meg teljesen független az egyetemi oktatástól...
2015. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Budapesten szakvizsgázott. Így már jó?
2015. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem én. Csak mit mondtam, az egyetemi képzés és a szakképzés egymástól teljesen független dolog. Tehát az, hogy ő a szakképzését Bp-n végezte és szakmailag jó doki lett, az nem jelenti azt, hogy az egyetemi képzés is jó. Nincs összefüggésben a kettő, ennyi.
2015. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18%
Az egyetemet is ott végezte. De nekem mindegy, én nem vagyok orvos. Csak annak Örülök hogy rátaláltam és Mostmár mindig hozzá fogok járni.
2015. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, Pesten sok a tanuló, így zsúfolt a gyakorlati képzés...túl sok diák jut egy beteghez, és az oktatónak is kevesebb ideje jut egy-egy diákra. Legalábbis ezt hallottam ismerősöktől.


Én Debrecenben tanulok, kevesebben vagyunk, sokat segítenek. Bármit megkérdezünk, mondják rögtön, és figyelnek ránk. Gondolom a többi vidéki egyetem is hasonló :)

2015. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánamas ez a farokméregetés. Elárulom, hogy mind a 4 orvosin végeztek már kíváló, országosan, sőt, világ szinten elismert orvosok. A három vidéki egyetemen, illetve a Pesten végzett orvosokat ugyan úgy tárt karokkal várják külföldön. Biztos, mert olyan sz@r a képzés....
2015. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!