Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az idén voltak már...

Akik az idén voltak már gólyatáborban, milyen volt? Sok élménnyel gazdagodtatok? Találtatok sok új barátot? Volt sok ivás a táborban? Milyen feladatok voltak a gólyatáborban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
leirom a tavalyi tapasztalataimat, gondolom hasonlo lesz az idei is :) ha bulizos es hulyulos tipus vagy, akkor erdemes menni, kulonben meg nem sok haszna van. nalunk 5 perc nem telt el ugy, hogy valaki ne kinalt volna meg vmi piaval, es ez mar a vonaton megkezdodott odafele ;) egy-ket havert ossze lehet szedni, de komolyabb baratsagokat nem ott kotottem. a feladatok tobbnyire ivassal kapcsolatosak, vagy erotikus toltetuek, de semmi sem volt nalunk kotelezo. ha nem akartal reszt venni, nem eroszakoltak rad.
2015. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én most voltam, tetszett.

Kimondottan barátságokat nem kötöttem, de jól éreztem magam a többiekkel.

Ivás nem volt vészes a feladatokban, és nem is volt kötelező. :)

Vetélkedők voltak, koncertek, sportok..

Én alig ittam, mégis jól tudtam érezni magam!:)

2015. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!