Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a NYME Neptun rendszerébe?

Figyelt kérdés
[link] ez a cím nem működik és sehol nem találom a bejelentkezés főoldalt...:(

2015. aug. 23. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem jó. :D Nekem sem. :D
2015. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D Akkor ennyi :)
2015. aug. 23. 00:58
 3/10 anonim válasza:
Nekem sem jó, pedig kikellene nyomtatnom egy papírt a beiratkozáshoz. :o :(
2015. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is most fogok beiratkozni.. remélem holnapig helyre hozzák, bár jó lett volna kicsit átnézni mi hogy van, mielőtt megkezdődik regisztrációs hét...
2015. aug. 23. 13:02
 5/10 anonim válasza:
Hát igen, én is remélem.
2015. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Harmadéves leszek...szokjatok hozzá,hogy gyakran nem tudtok majd belépni a neptun rendszerbe :(
2015. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mi a teendő? Naponta párszor lecsekkolni, ill. Kivárni szépen amíg helyreállítják, ennyi? Az is lehet, hogy így lemaradunk tárgyfelvételekről vagy vizsgafelvételekről..?
2015. aug. 23. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Vizsga illetve tárgyfelvételről nem tudsz lecsúszni mert addigra mindig "rendberakják". Azonban velem párszor előfordult már,hogy szerettem volna megnézni valamit vagy elintézni valamit és napokig nem lehetett belépni.Na meg az is bosszantó,mikor vizsga előtt két nappal mondjuk rájössz,hogy nem tanultál,szeretnéd leadni de szar a neptun :/ Megkérdezhetem amúgy melyik szakra jársz?Akár privát üziben is leírhatod ha úgy jobb :)
2015. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk azért hozzátenném,hogy a tárgyfelvétel is külön történet...eddig minden félévem tartogatott egy kis "meglepit" ilyen szempontból.Első félévben pl előbb megnyitották és épp szerencsém volt,hogy még fel tudtam venni úgy a tárgyakat ahogyan szerettem volna.Most legutóbb 1 órával később lehetett felvenni.Mindenki azt hitte hogy aznap már nem is lehet majd,5 mp-ként nyomkodtam a laptopot mindezt kb 2 órán keresztül,ugyanis megint arra számítottam hogy mi van ha előbb engedi :D
2015. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kereskedelem és marketing szakon vagyok elsőéves, Szombathelyen, levelezőn - ami még számomra plusz rejtély és meglepi, hogy mikor kell bejárnom, hogy zajlik a tárgyfelvétel, stb. Hat éve voltam fősulis utoljára, nappalin + ETR rendszer volt, de nem emlékszem, hogy ilyen problémás lett volna a beiratkozás meg a tárgyfelvétel...:)
2015. aug. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!