Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemre/főiskolára...

Milyen egyetemre/főiskolára kell mennem, ha zeneszerző/grafikus/operatőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
E három pálya közül valamelyiken szeretnék elindulni (lehet hogy szép sorban majd mind a hármon) csak nem tudom még melyikkel kezdjem. Nem nagyon tudom, hogy például ha zeneszerző akarok lenni, akkor hogyan, hova induljak el? Négy hangszeren játszom, és amatőr zenéket már írtam különféle stúdiókban, vagy épp elektronikus úton, de jó lenne tényleg profin mindent az alapoktól megtanulni, és érdekelne, hogy hol tudnám ezt megtenni. Ugyan így vagyok a másik két pályával is. A pénz egyenlőre ne legyen szempont, csak a színvonal.

2015. aug. 23. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!