Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE keleti nyelvek és...

Az ELTE keleti nyelvek és kultúrák szakkal van esélyem arra is, hogy kijussak az adott országba?

Figyelt kérdés

Tehát ha pl. a kínai szakirányt választom, lesz lehetőségem kijutni Kínába? Az egyetemem vannak ilyen lehetőségek?


Azt olvastam egy japánt tanuló lány blogján, hogy Japánba nehezebb kijutni nekik japán szakról, mint másoknak, mert néhány japán iskolában elvárás, hogy a külföldi diákok ne tanulják a japánt mint főnyelv.


Én úgy gondoltam, hogy miután elvégeztem a szakot, az adott országban dolgoznék (nem egyből, de ez lenne a cél). Mások szerint egyetem után irány a McDonald's mint munkahely.


Milyen lehetőségek vannak az egyetemen a külföldön való tanulást illetően (mondjuk egy évig)?


2015. aug. 23. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kínai szakosok számára vannak ösztöndíj lehetőségek.
2015. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, kínai ösztöndíjra jó az esély elvileg, többi szakot nem ismerem
2015. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat.:) A kinai szakirányt csak példának irtam, általánosságban érdekelne.
2015. aug. 28. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
A koreai szakosoknak nagyon kevés lehetősége van kijutni, a japán szakosoknak sem túl sok, de kicsit több.
2015. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. aug. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!