Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerik a 8 altanost egy biztons...

Kerik a 8 altanost egy biztonsagi or tanfolyamra de en esti iskolan vegeztem. Az ugy jo?

Figyelt kérdés
5 Osztalyt itt a helyi altalanos suliba vegeztem el,aztan a szuleim elvaltak,en 6.ba ketszer megbuktam ugyanis a csalad szet ment nemvolt aki oda figyeljen ram csavarogtam,logtam a sulibol.. aztan inkabb elmentem dolgozni hogy legyen mit enni. a sulit estin vegeztem elegy masik iskolaban,tehat nem ott ahol az 5ö vegeztem. Nos erröl nincs meg a bizonyitvanyom betelefonaltam asuliba aztmondtak h kitudnak rola adni egy igazolast vagy valami ilyesmit. EZ jolesz a tanfolyamra?? Kicsit tartok attol hogy aztfogjak mondani hogy ez nem egy bizonyitvany..es hulyenek fognak nezni h estin raktam le meg stb... ugyanis en az elejen aztmondtam h rendes altalanosba jartam ki nem tudtam h kerni fogjak.

2015. aug. 24. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs az ekezetek miatt meg a helyesiras miatt..szar a billentyuzet
2015. aug. 24. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 8 osztályt kérnek 5 osztály nem lesz elég.

Ha utána a 6-7-8 at végezted el estin (ez nem teljesen világos, hogy ha azt elvégezted miért nem kaptál papírt) akkor azt vidde be. Nem fogja senkit se érdekelni, hogy hogy végezted el.

2015. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!