Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetemen leszek...

Debreceni egyetemen leszek első éves. De pár dolot nem tudok. Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos pótfelvételivel tudtam bekerülni az ÁJK, igazságügyi igazgatási szakára.

Jelenleg nem kaptam neptun kódot, se semmilyen más tájékoztatót. A kollégium igénylést is csak a Neptunon keresztül lehet leadni, azonban igy nem tudok semerre mozdulni, hogy akkor mikor tudok már kollégista lenni, hisz vasárnap mar azt mondják évnyitó, de nem lesz akkor hol aludnom ? Vagy ez hogy működik?



2015. aug. 30. 12:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia.

Én is igazságügyis leszek. :)

A pótfelvételiről a következőt olvastam:

"A felvettek a felvételi határozatot, illetve a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat 2015. szeptember első napjaiban kapják kézhez."

Nézegesd az e-mail címed, sajnos mást nem tudsz tenni. Nekünk 2-án (szerdán) 13-00-kor van a beiratkozás, nem tudom, hogy neked akkor kell-e jönni vagy másik nap, mert akkor ott is tudnál érdeklődni.

Én azért mindenképp azt ajánlom, hogy holnap hívd fel a kollégiumot, ahova beadtad a jelentkezésed vagy írj nekik egy e-mailt és érdeklődd meg a helyed.

2015. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szintén Debrecen vagy máshol ?:)


Köszi az infót^^ ill. nekem azt mondták, csak akkor tueok beadni kolis jelentkezést ha van neptun kódom, de az nincs :/ azért holmap mindenképpen felhívom őket :)

2015. aug. 30. 21:43
 3/6 anonim válasza:

Első*

Sajnos többre nem futotta, de ha van még kérdésed és úgy gondolod tudok segíteni, írj rám nyugodtan.

Én is Debrecen. :D

Igen, tényleg, ott is kell kifizetned meg egyebek, ezt elfelejtettem.

Egy telefon nem árt, mert a héten neked is mindenképpen be kell költöznöd és ha nagyon szükséged akkor van még időd "módosítani" vagy gyorsban valami ideiglenest keresni. De biztos vagyok benne, hogy nem maradsz ágy nélkül. :)

2015. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam az egyetemet, egy nem túl készséges nő közölte velem, hogy mivel Pót felvétel történt így jövő hét szerdán lesz a beiratkozas számunkra, és a héten meg kell kapni a papirokat, de a kollegium kérdés még aggaszt :S de legalább már albérletet néztem, ha nem ugy jön össze, ill Köszönöm a tájékoztatást mégegyszer
2015. aug. 31. 16:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Ui: remélem össze fogunk barátkozni ^^ vagy legalábbis találok barátokat :D
2015. aug. 31. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
majd csak szeptember 14.-én kezdődik a "tanév", lőtte regisztrációs hét van, amikor nem kell a városban tartózkodnod.
2015. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!