Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha minden nap tanulok egy...

Ha minden nap tanulok egy kicsit akkor is szenvednem kell a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a többség így kezdi, aztán nem jön össze, de nekem tényleg semmi dolgom/igényem nincs az iskolán kívül jelenleg. Se munka, se buli, se párkapcsolat, otthon szeretek ülni. Mert engem ez a vizsgaidőszakban reggeltől estig tanulós, 2 nap alatt több 100 oldalt benyomós rendszer nem stimulál, hanem leblokkol. Sokkal jobban tudok teljesíteni, ha nem kell aggódnom, hogy mikorra leszek kész. :/

2015. szept. 1. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csakhogy nem igazán lesz rá időd... a lényeg h időközben pl megírd a beadandókat, és akk nem lesz gond. és sok múlik a szerencsén is...
2015. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne rá időm? Mondom, hogy semmi mást nem csinálok, és az órarendem nagyon elfogadható.
2015. szept. 1. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
hát ha semmi mást nem csinálsz, akkor megoldható... én diákmunkáztam, táncoltam, nyelvtanfolyamra jártam... de mindez hiányzott volna, ha nem csinálom.
2015. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre nem kell dolgoznom. :) Más fontosat nem csinálok (felsőfokúm már van, és az óráim között is van nyelvóra, szóval ez kipipálva.).
2015. szept. 1. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
egyébként az összes feladatom mellett nekem sem működött az egy éjjelen át való tanulás... vagyis imádtam éjjel tanulni, de nem egy éjszaka alatt.
2015. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én diákmelózok (igaz, hogy csak heti 14 órát), van párkapcsolatom, sőt együtt is élünk, szóval a házimunka és a kaja sem lesz kész magától (igaz, hogy ezeket inkább barátom csinálja, mivel ő otthonról dolgozik), nyelvet tanulok, persze ki is mozdulunk, találkozunk a barátainkkal, és még emellett is simán van időm tanulni az egyetemi órákra
2015. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. :) És így neked könnyebb a vizsgaidőszak?
2015. szept. 1. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:

az, hogy van időm, nem jelenti, hogy tanulok is :D

tavaly inkább kockultam nagyon

de bejártam órákra, figyeltem, jegyzeteltem, beadandókat írtam, vizsgaidőszakban rendesen tanultam, az átlagom is jó lett


nyilván, hogy ha tanulsz folyamatosan, akkor a vizsgaidőszak nem lesz vészes

2015. szept. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az is elég fárasztó, hogy egész nap odafigyelsz, jegyzetelsz, hidd el, rengeteg erőt kivesz az emberből, plusz, még mire hazaérsz, örülsz, ha otthon vagy

aztán majd később jönni fognak az esti órák, azok lesznek ám a gyilkos napok :D

2015. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
11 perc a vonatút, ha másikat választok akkor kb 20... Plusz pár megálló metróval és az állomáson van az iskola. Ja, és a házunk meg a vonatállomáson. Szerintem ez egyáltalán nem sok.
2015. szept. 4. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!