Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvételnél ebből lehet...

Tárgyfelvételnél ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok, kaptunk órarendet ami alapján fel kellett vennünk a tàrgyakat. Nekem eszerint pénteken lett volna egyetlen òràm, ami nem volt szimpatikus ezért kicsit àtrendeztem. Ebből lehet valami baj? Mert először úgy gondoltam hogy nem, de egy-két csoporttársam azt mondja hogy ezt nem lehet csak így.
2015. szept. 1. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani. De a "csoporttársaid" (nem tudom, milyen csportról van szó...) mi alapján mondták ezt?
2015. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogtad, és áttetted az órát csütörtökre? :D A tanár, aki tanítja, tudja??? :D
2015. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek nem lesz hely abban a csoportban, amiben te vagy a plusz fő.
2015. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
igen, lehet. Sok helyen osztja be a to a csoportokat, ha nem a sajátodba veszed fel az órát, akkor elveszed valaki helyét.
2015. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
hát elsőfélévben nekünk felvették a tárgyakat, másodikban már csak kaptunk egy ajánlottat, utána meg ahogy kedved támad/engedi a neptun
2015. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!