Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban heti 39 óra...

Gimnáziumban heti 39 óra normális?

Figyelt kérdés
Négy napban 8 óra egyben 7. Én 8.-dik óra után 4-re érek haza úgy ,hogy városi vagyok az osztályfele ,pedig bejárós.

2015. szept. 1. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen normális...nekünk volt 9 óránk is, nulladikkal
2015. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ne nevetess!:D 8. Osztályos vgyok 40 oraval,volt hogy 5. O ban 4 nulladik is volt.
2015. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
hát, amióta szeretett kormányunk van, azóta igen, hisz ők rakták be a minden nap tesi meg egyéb töltelék szarságokat
2015. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális, botrányos. Legközelebb fogod tudni, kire ne szavazz.
2015. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Ezért mentem át esti gimnáziumba... heti kétszer hat tanóra délután 3-tól este 20:15-ig.

Nincs tesi, és semmi töltelék, hülyeség, ének rajz és hasonlók, érettségit a végén ugyanúgy megkapjuk, ugyanúgy mehetünk tovább tanulni... és még nem is kell minden nap 8-ra menni reggel.

2015. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziumában pont ennyi van... elsős vagyok....

és nem a kormány miatt

2015. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
De bizony a kormány miatt, ugyanis a nemzeti alaprantervet nem a debreceni református egyház írta!
2015. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A tesi, enek es a rajz miert lenne ,,toltelek”? Ez a toltelek megfogalmazasod relativ. Ezzel a gondolkodassal mondhatnam azt is, hogy a fizika, es a kemia a ,,toltelek”, ugyse hasznaljuk a megtanult dolgok 90%-at az eletunk soran egyszer sem.
2020. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert töltelék, óraszám meglegyen aztán szevasz tavasz.
2020. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Valakit lehet erdekel, attol hogy te infantilis vagy es ezt keptelen vagy felfogni... tobb ertelme van rajzot tanulni, mint fizikat. Fizika mit fejleszt? Semmit. Rajzolassal legalabb egy kicsit kreativ leszel, ha probalkozol. Kemia? Semmi. Testneveles? Nem leszel egy elhizott ember, aki 40 eves koraban joforman kakilni sem tud majd az allapota miatt. De igen, tenyleg, toltelek, gratulalok.
2020. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!