Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » TÁRGYFELVÉTEL neptun SOS...

TÁRGYFELVÉTEL neptun SOS kérdés, nem világos mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

idén leszek első éves. a gólyatáborban nem voltam így nem sok infóm van. van egy órarendünk, és azt hittem ez lesz ,de kiderült,hogy nekünk kell felvenni az órákat. de annyira nem világos, a neptunban megtaláltam a tárgyfelvételnél,hogy kilistázza a tárgyakat.

holnap reggel nyílik a rendszer. amit 1. félévhez írja,hogy kötelező,azt nyilván felveszem. de ugye van ahol több időpont van. egy tantárgyat csak egy időpontra kell felvennem?

ahol írja hogy A csoport matek szeminárium, meg B csoport matek szeminárium. akkor az hogy van? csak egy csoportét kell felvennem ugye?

és SZABADON VÁLASZTHATÓ tárgyat kell felvenni,legalább 1-et? vagy ez mire jó? gondolom több kreditem lesz de kötelező felvenni szabadon választhatót?

meg ezek ilyen limonádé tárgyak hogy mindenki ötöst kap?vagy ugyanúgy tanulni kell?köszi előre mindenkinek!



ÉS hogy kell aktiválni a félévet? mert beiratkoztam a suliban de neptunon nem állítottam semmit aktív félévre.


2015. szept. 2. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát van egy előre összeállított órarendetek, vagy magatok állítjátok össze? Nem teljesen tiszta.

Ha van, akkor értelemszerűen arra az időpontra veszed fel, illetve ahhoz a csoporthoz, ami meg van adva (mert ugye akkor valószínűleg csoportokra is osztottak titeket). Ha nincs, akkor kitalálod magadnak, hogy melyik órára mikor szeretnél menni, összeírod, hogy ne legyen ütközés sehol.

Szabadon választhatót felvehetsz, ha akarsz, meg van adva, hogy a szakodon a diplomáig ezekből a tárgyakból hány kreditet kell összegyűjtened. Ezek között vannak nagyon könnyű tárgyak, amire szinte bejárni se kell, de lehetnek olyanok is, ahol keményen tanulni kell, mert buktatnak is, próbálj meg felsőbbévesektől érdeklődni, hogy melyik milyen.


A félévet neptunon az Ügyintézés>Beiratkozás menüpontnál tudod aktívra állítani (és csak utána tudsz tárgyakat felvenni).

2015. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem a DE? Jaj, amit a weboldalon látsz, az csak egy excel, ami a szemi alatt még 20* változik. Úgyhogy hajrá a Neptunon, bár mintatantervvel még majdhogynem üres :S. Türelem, ha még emlékszel arra a reklámra. :)
2015. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de, Debreceni Egyetem..rendben közben rájöttem,hogy nem is voltak azok meghirdetve akkora amikor a táblázatban vannak...:D meg nem is az az oktató tartja aki ott szerepelt..tudnám minek rakják fel egyátalán,csak összezavart,meg előre megterveztem,hogy mit hova veszek fel..erre jött a koppanás hogy nincs is akkora és borul minden:D
2015. szept. 5. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár így lenne lottó ötösöm :) , igaz, nem is volt nehéz kitalálni, csak itt a gyk-n minden harmadik kérdés róla szól. Azt kívánom légy türelmes, hétfőtől talán feltöltik a Neptunt, ha nem, akkor reklamáció. :S
2015. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!