Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vasvári Pál Gimnázium...

A Vasvári Pál Gimnázium speciális német tagozatáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel a tagozattal kapcsolatban, mert nemsokára továbbtanulok, és tetszik a suli. :)

2015. szept. 3. 17:12
 1/1 anonim válasza:

Helló!

Én is ide járok, szerintem jó iskola. :)

Kilencedikben heti 8 órában tanulunk németet, de ez majd tizedikben csökkenni fog. A németet teljesen az alapoktól kezdik, tehát ha nem tanultál németet akkor is lehet jelentkezni, szóbeli felvételi nincs. Sokat kell tanulni, viszont az csak szorgalom kérdése. Általában napi hét óránál nincs kevesebb. Írásbeli felvételinél -ha első helyen jelölöd az iskolát- ne írj 25 pontos matektól és 35 pontos magyartól kevesebbet. Szerintem egy négyes átlag elég a bekerüléshez. Ha még akarsz tudni valamit várom a kérdésed. :)

U.i: 2015. szeptember 17. 7:45-től nyílt nap.

2015. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!