Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki pótvizsgázott már, leírná...

Aki pótvizsgázott már, leírná nekem a fontosabb tudni valókat?

Figyelt kérdés
német,fizika,és matek tantárgyakból fogok,és az érdekelni hogy milyen ponthatárok vannak illetve milyen a nehézségi szintje átlagosan az ilyen pótvizsgáknak (egyébként 9.es vagyok)

2015. aug. 25. 00:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha átmentél tanulj meg helyesen is írni.
2015. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de kis vicceske vagy,egy szót írtam el benne *érdekelne..tessék drága ki van javítva,ha segíteni nem tudsz akkor valószínű hogy nem érdekelsz
2015. aug. 25. 00:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megrémíteni de nekünk a tanárok azt mondták,hogy aki 2nél több tárgyból bukott az ne számítson jóra.. nem tudom ez mennyire általános,én viszonylag szivatós suliba járok.. de a matek azt tudom hogy mindig nehéz,a németet is komolyan veszik,mivel ezek érettségi tárgyak(nyelvből kell érettségizni mégha te nem is a németből fogsz). A fizika meg iskola ill. tanár válogatja..
2015. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,remélem jó lesz minden és nem fognak szivatni:)
2015. aug. 25. 00:31
 5/17 anonim ***** válasza:

Igazából, nem csak 1 szót írtál el, hanem maga a mondatszerkezeted is hibás, de azzal ráérsz akkor foglalkozni, mikor nyelvtanból pótvizsgázol :)


Fontosabb tudnivalók?...lássuk csak, tanuld meg azt, amit év közben kellett volna.

Igazából, ezek a legfontosabb tudnivalók... remélem segítettem.

2015. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
takarodj már innen a rossz indulatoddal,erre nem vagyok kíváncsi
2015. aug. 25. 00:43
 7/17 anonim ***** válasza:

És szerinted kit érdekel, hogy te mire vagy kíváncsi?

Engem speciel pont nem xd


Írtál egy kérdés, én meg válaszoltam rá, szerintem korrekt módon..ha nem szartál volna bele év közben, akkor nem lenne most ilyen gondod...bár jobban belegondolva, biztosan a tanárok a hibásak, igaz?

Te mindent megtettél, lelkiismeretesen készültél minden órára, minden dolgozatra...

Ne haragudj, de nem foglak érte sajnálni, tanulj a hibádból, aztán jövőre próbálj meg nem megbukni.

2015. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de mi lenne ha nem írtál inkább semmit és elnyomnád magad?
2015. aug. 25. 00:51
 9/17 anonim válasza:
100%

wow, amikor én gimis voltam, aki kettőnél több tárgyból húzódott, automatikusan évet ismételt. úgyhogy a legfontosabb tudnivaló, hogy örülj mint a majom a farkának, hogy kaptál még egy esélyt.


amúgy nem szenyózásból mondom, anno 14 évvel ezelőtt én is bukkantam, két tárgyból is. átérzem a helyzetet.


ja, konstruktív tanács: tanulj!!! habár már szerintem mindegy.

2015. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én egyszer 5-ből pótvizsgáztam. és sosem ismételtem évet. 3 éven keresztül minden évvégén mentem magyarból pótvizsgázni (utáltak gimiben, szakközépben meg 4,5 átlagom volt, érettségim is jó lett) szóval van tapasztalatom meg rutinom is.


nyelvből nem pótvizsgáztam, de gondolom használhatsz majd szótárat, az sokat segít. nézd át az előző évi érettségi feladatokat, mert nekem sokszor érettségi feladatok voltak pótvizsgán. nézd át az alap dolgokat, inkább arra koncentrálj, ami jobban megy. gondolom lesz majd szóbeli is, arra ott vannak a tételek.


fizikán meg matekon ott lesz a számológép meg a függvény táblázat, az is sokat segít.


igazából szerintem ezek mind olyan tárgyak, hogy gyakorolni kell inkább őket, mint fejből megtanulni. a tétel sorodat jól nézd át...


hát én nem mondanám, hogy anno olyan könnyű volt nekem, hiszen érettségi feladatokat kaptam. 40%-ot kell azthiszem elérni.


lesz vizsgabizottság. az fog feleltetni szóbelin aki tanított, de mivel felügyelve lesz kevesebb az esélye annak, hogy azért buktasson meg mert utál. de beleköthet a mondandódba, összezavarhat, erre figyelj.


ha nem is tudsz mindent, de látják rajtad az igyekezetet és hogy tanultál sokkal elnézőbbek lesznek

2015. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!