Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minoros/alapszakos gyakorlatos...

Konfidan kérdése:

Minoros/alapszakos gyakorlatos óraütközéseket hogyan lehet 'megúszni'? (ELTE BTK)

Figyelt kérdés
Az alapszakos főtárgyaim ütközésbe kerültek a minorosokkal. elvileg mindkettőre járni kellene és ezt magától értetődően nem tudom kivitelezni. Mivel egy év csúszásban vagyok, ezért muszáj lesz elkezdenem most. Azt tudom megcsinálni, hogy leadok pár főszakos tárgyat és azzal gazdálkodom amivel tudok, viszont így sincs biztosíték, hogy következő szemeszterben nem keletkezik ugyanez a helyzet. Nincs esetleg valami dékáni különleges eljárás, hogy el tudjam végezni mindkét órát úgy, hogy közben nem kell bejárni az egyik gyakorlatra?

2015. szept. 4. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez a BTK szépsége. Beszélj az oktatókkal, ha jó fejek, megcsinálhatod azt, hogy egyik héten ide, a másik héten oda ülsz be. Nem szoktak sokat problémázni ezen, mert mindig minden mindennel ütközik.
2015. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az is egy megoldás lehet, ha megkéred az egyik oktatót, hogy az ő gyakorlatából hadd járj a levelezősre. Így ugyan bent kell maradnod mondjuk hétvégén, de meglesz a tárgyad. Nálunk is volt ilyen lehetőség, igaz csak előadásokra jártunk a levelezősökkel, mert szeminárium sohasem ütközött nálunk úgy, hogy pl. 15 percnél többet késsünk egy másikról.

Habár a gyakorlaton való részvételt mindig nagyon komolyan veszik, talán van olyan oktató, aki megérti a problémádat, és engedi, hogy de facto a levelezősök körében teljesítsd a tárgyat.

2015. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!