Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkedztem a kozepiskolat egy...

Elkedztem a kozepiskolat egy kettannyelvu osztalyban, x varosban, de nem a sajat akaratombol, hogyan iratkozzak at?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek itt lenni, vissza szeretnek menni y varosba egy ugyanilyen nyelvu es tantervu kettan osztalyba. Az x varosban levo sulim erosebb, mint az y-i, es jol tanulok. Leghamarabb mikor es hogy tudnek haza menni?
2015. szept. 6. 06:42
 1/1 anonim válasza:
Csak akoor tudsz átiratkozni,ha anyukád elintézi,mert az ő beleegyezése kell.Ha meg nem akar átiratni,akkor az igazgatónak mondd el,hogy nem a szintednek megfelelo ez az iskola,es nem erzed jol magad de az 'y' suliba jarnal.Szerintem biztos tenni fog valamit az ugy erdekeben.(en is kettanba jarok:))
2015. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!