Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jaschik Álmos Szakközépiskol...

A Jaschik Álmos Szakközépiskola mennyire jó vagy rossz iskola?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy honnan nézzük. Maga az iskola kinézete pl. nem épp a legmegnyerőbb külsőleg, és persze belsőleg sem kifogástalan, de nagyon otthonosan érzed ott magad. Oktatási színvonal? A pletykákkal ellentétben nem rossz, hanem jó. A tanárok próbálnak viccesen előadni dolgokat (már aki, mert van aki nem, ugye :D), és tényleg érdekli őket, hogy megtanuljuk a dolgokat. Az, hogy ki milyen eredményt kap, szorgalom kérdése, semmi több. Én pl. jeles tanulóként sok gimi közül ezt a sulit választottam, szóval szerintem egy nagyon jó iskola. Persze az is igaz, hogy külsőleg szinte mindjárt összeomlik, de tudtommal a DÖK most beszélte meg az igazgatónővel, hogy kicsit változtassanak bizonyos dolgokon. (Lásd: illem helység, mert az tényleg elég összeomlott)
2015. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!