Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munka mellett mennyire lenne...

Munka mellett mennyire lenne nehéz egyetemre/fősulira járni?

Figyelt kérdés

Én egy villanyszekrény gyártócégnél dolgozom jelenleg,ettől függetlenül szeretnék még tovább tanulni.

Gondoltam már ,hogy a SZTE-re jelentkezzem estin vagy levelezőn vagy épp GAMF-on de ott csak levelezőn volna esélyem.


2015. szept. 9. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Ha 8 órás a munkarended és tudsz némi időt szánni a tanulásra, akkor elég könnyen teljesíthető. Ha napi 12-14 órákat dolgozol, nagyon kemény lesz, ebben az esetben nem biztos, hogy el kell kezdeni (én hasonló cipőben jártam és szerencsére épp most, amikor a legnagyobb szükségem van rá, lecsökkentették az óráimat, így van esélyem, hogy meg tudom írni a diplomadolgozatomat és fel tudok készülni az államvizsgára, de 14 óra meló mellett ez lehetetlen lett volna).

De a legkorrektebb válasz: Te tudod, mennyit bírsz! Sok sikert! :)

2015. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!