Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Krúdysok! Mesélnét...

Nyíregyházi Krúdysok! Mesélnétek a Krúdyról?

Figyelt kérdés
8-os vagyok és első helyen a Krúdy általános áll nekem. Írnátok nékem a suliról, a tanárokról a közösségről, a bejutási lehetőségekről?

2015. szept. 9. 21:46
 1/1 anonim válasza:
Kilencedikes vagyok,matek szakos és NAGYON SZERETEM. :) Sokkal jobb mint az általános iskola volt. Arra azért készülj fel hogy nagyon sokat kell tanulni, minden este muszáj. Az én osztályom nagyon jó tanárokat kapott, matekból, fizikából, kémiából,töriből,franciából, földrajzból stb. Vannak rossz tanárok is szèp számmal a krúdyban, a nyelvtanítás az ami nem a legjobb, de azért elmegy. 70 ponttal bent vagy, legalábbis matekon, általánosra kicsit több kell.felvételi miatt ne izgulj mert nem ér annyit, könnyebben felvesznek mint gondolnád, benn maradni nehezebb. A közösség nagyon jó, verébtáborba feltétlenül menj, nagyon jó lehetőség az ismerkedésre. Én a kölcsey és a krúdy között gondolkoztam, és jól döntöttem :-) Az általános szakon egyébként heti 4+1 magyarod lesz, 2 vagy 3 törid, 2 kémia, 2 fizika, asszem 2 földrajz, 3 vagy 4 matek. Matekon 6 matekóra, 3 fizika, 3+1 magyar, 2 töri, ha ez is érdekel. Ha van még kérdésed nyugodtan írj nekem! :))
2015. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!