Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakkepző, szakiskola szakma...

Szakkepző, szakiskola szakma megszerzese utan még lehetem az érettségit?

Figyelt kérdés
Lesz egy szakmam mezogazdasagi agazaton de utana erettsegit is akarok. Erettsegi utan pedig lehet hogy elmennek egy fosulira vagy egyetemre, ez lehetseges dolog? 15 lany, elsos. 20 eves koromra megkapom a szakmat aztan erettsegi az mennyi ev lenne nekem ebben a helyzetben? Azt tudom hogy normalisan 4-5 ev de lehet hogy igy ahogy en csinalnam teljesen mashogy van. Kb 28 eves koromra meglenne a diplomam is h minden jol menne de ez szerintetek nem sok hogy idaig tanulnek?
2015. szept. 14. 18:25
 1/1 gehdjfztuz válasza:
az hány éves amin most tanulsz? lehet, attol függ mit tanulsz hogy csak két éves, én géplakatos vagyok és letetem két év alatt az érettségit, ez volt 5 év, szakmunkásban
2015. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!