Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Leőwey Klára gimnázium?

Pécsi Leőwey Klára gimnázium?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ki mit hallott a suliról, valamint a német kéttannyelvű oktatásáról? Mennyire igazak amiket a diákokról lehet hallani?

2015. szept. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én oda fogok jelentkezni. Ismerek 2-3 embert onnan, meg a bátyám is odajárt. Sajnos van egy kis alapja a pletykáknak, de szó sincs arról hogy ott mindenki ilyen lecsúszott. Általában az AJTP-sek vagy a franciások között van pár ilyen arc, de ez egyáltalán nem egyedülálló a pécsi gimik közt (a Nagy Lajosról is olyanokat hallottam...). A német szakról nem nagyon tudok semmit, mivel szóba se jött hogy oda menjek ezért arról nem kérdezősködtem. Azt ajánlom, menj el majd nyíltnapra, illetve te is kérdezősködj az ismerőseid között, ha nincs is olyan aki oda, jár valakinek a testvére, barátja, ismerőse biztos, azért nem olyan nagy város ez. Ha van még valami amiben esetleg tudok segíteni, nyugodtan írj privátban.
2015. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. 😊 A nyíltnapra mindenképpen elfogok menni. És még próbálok néhány információt szerezni.:-)
2015. szept. 15. 17:46
 3/5 anonim válasza:

Nos, tesóm oda jár, német kéttannyelvűbe, de utálja. Nincs megelégedve az oktatással és a tanárokkal se.

15/l

2015. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam nyíltnapon. Hát...Maga a suli tetszett meg az igazgató is szimpatikusnak tűnik, de viszont ahol bemutató órán voltunk az eléggé gyenge volt. A tanárnő nem volt valami szigorú és nem tudom, hogy ez máshol is van e így, de a telójukon kellett a válaszokat kikeresni. Ehhez képest a mostani német órákon sokkal többet dolgozunk és nem engedik, hogy ennyire fegyelmezetlenek legyünk pedig nem egy erős suliba járok, de gondolom ez tanárfüggő is.
2015. okt. 5. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam (első vagyok), bár én nem a németre mentem (matekon illetve spanyolon voltam), nekem nagyon tetszett az iskola, bár az egész egy nagy labirintusnak tűnik, míg eljutottam a spanyol teremig kétszer eltévedtem. Nekem összeségében tényleg nagyon tetszett a suli, és remélem bekerülök :)! Viszont ha neked nem volt szimpatikus, akkor azt ajánlom gondolkozz más sulikon is, manapság már majdnem minden iskolában van németoktatás.
2015. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!