Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Sashegyi...

Cserhalmi Bianka kérdése:

Mit gondoltok a Sashegyi Arany János Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményét várom minderől!!(tanárok,közösség,felvett diákok átlaga stb.)
2015. szept. 15. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak szuper és kevésbé jó tanárok, a közösség jó, a tanárok jóindulatúak. Konkrét adatokat nem tudok, de a külsősöknek más a felvételi mint azoknak akik oda járnak. Melyik osztályt jelölöd meg? Milyen lett a felvételid?
2016. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Őszintén? Én csak ajánlani tudom, hogy NE MENJ ODA!!!! Nem vagyok külsős, de nincs az a pénz amiért én bármikor is visszatenném a lábam arra a szutyok helyre... A tanárok 80%-a rosszindulatú és a végletekig gonosz. A gyerekek felszínesek és érdek emberek. Osztályfőnőktől függő, de nálunk semmi program az osztályközösség a kihalás szélén áll. Nap mint nap küzdünk az alapvető jogainkért. Vannak minimális jó dolgai (felszereltség, viszonylag szép környezet, versenyekre való lehetőség néha), de összességében belejéig romlott az iskola, káosz az egész, promotált és lelketlen senkinek kell lenned ahhoz hogy te ott lehess valaki.. Remélem tudtam segíteni:):):):):):)
2016. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!