Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SEGÍTSETEK KÉRLEK, MERT...

SEGÍTSETEK KÉRLEK, MERT NAGYON FONTOS! Ismer valaki ilyen gimnáziumot?

Figyelt kérdés
Minél hamarabb találnom kell új gimnáziumot.Végzősvagyok és kikészít idegileg , ahol vagyok.Azt hittem kibírom az utolsó évet,de nem.Olyan iskolát keresek,ami teljesen átlagos elvárásokkal rendelkezik és tanítanak olaszt.Tanulmányi szint szempontjából valahova a Dózsa György gimi és az Óbudai közé essen.Ahol jó a légkör és a tanárok segítőkészek.

2015. szept. 15. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Teleki Blanka Gimnázium.
2015. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezekbe a gimikbe tanítanak olaszt:

- Weöres Sándor Gimnázium (9 ker)

- Ady Endre Gimnázium (13 ker)

- Szerb Antal Gimnázium (16 ker)

- Jedlik Ányos Gimnázium (21 ker)

Nem tudom, hogy a két gimi milyen szintű, de ezek szerintem a se nem megszakadok, se nem nagyon könnyű iskolák közé tartoznak. Sajnos azon kívül, hogy tanítanak olaszt, nem sok mindent tudok róluk.

Legvégére hagytam a József Atilla gimit (11 ker), talán erről tudok leginkább mesélni. Voltam nyílt napon, az igazgató úr nagyon kedves, elmondásából és a gyakorin feltett kérdések válaszaiból a tanárok segítőkészek és támogatóak, a légkör sem feszült és a közösség nagy része jó. Az épület nem egy nagy hűhó, viszont (szerintem) az elhelyezése nagyon jó. Az Allee rögtön mellette, Móricz 1 perc séta (sem), 4es metró, villamos, 7-es busz és még több villamos :D Amúgy ha nem baj, hogy megkérdezem miért akarsz ennyi sürgősen elmenni? Tanárok? Közösség? :)

2015. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!