Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot ajánlanátok...

Milyen gimnáziumot ajánlanátok? (Több lent)

Figyelt kérdés

Most megyek nyolcadikba, a zuglói Liszt Ferenc Általánosban. :D

Az átlagomról annyit, hogy 4 egész valamennyi vagyok (lehet megvan a 4,5, nem tudom), szóval egy erős négyesnek mondom magam.

Inkább a humán tárgyak mennek (töri --> ezt imádom is, irodalom, nyelvtan, angol).

A matekkal és társaival van egy is gond, néha becsúszik egy-egy hármas, de az év végi négyes mindig meg volt.


Gondolkoztam a Telekin, mert ugye az nagyon közel van. de a nővérem odajárt, és nem igazán ajánlja.

Láttam, hogy itt sokan mondják a Leöveyt is...

Nem akarok erős iskolát, hanem csak valami közepeset.. :D

Fontosnak tartom a jófej tanárokat, meg azért a barátságos közösséget. :D

Tudnátok még mondani olyan sulikat, amik jók lennének nekem?

Előre is köszönöm szépen!^^



2015. aug. 24. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp Pesten akarsz maradni? :)

Az egyházi sulikban nagyon jó a közösség,a tanárok kedvesek,igazi család alakul ki a tanulók között. Mindenképpen ajánlanám,ha jófej emberekkel akarsz egy suliba járni:)

Leövey nem lenne mondjuk rossz választás.

2015. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!