Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolaba menjek?...

Melyik iskolaba menjek? Tatabánya 14/l

Figyelt kérdés

5-os tanulo vagyok es nem tudom eldonteni hogy melyik iskolába menjek tovább .Mi a vélemenyetek a Bardos gimirol, a Kozgazrol es a Kerirol?

A matek sokszor nehezen megy ezert felek a Kozgazba menni vagy a Bardosba.

Tapasztalatok?

A Kozgazban milyen szakok vannak?



2015. szept. 17. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Árpádot miert hagytad ki?
2015. szept. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oda nem szeretnek menni mivel anyagilag nagyon rosszul allunk es ugy tudom hogy oda inkabb a gazdagabbak jarnak es felek hogy ezert kikozositenenek vagy leneznenek vagy ne adj isten sajnalnanak....szoval..
2015. szept. 18. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Tatai Refi? Vagy Eötvös? Azok is jobbak, mint a maradék tatabányai.


Bár én a helyedben az Árpádba mennék, mivel odajárok.

Egyébként nem akarok bunkó lenni, de ha nem vagy alapból, már most, nyolcadikban ilyen menő csaj, akkor akármilyen gazdag / szegény vagy, nem leszel a gimiben sem az, és nem fognak kiközösíteni, ha szegény vagy. Az tény, hogy az osztálytársaim nem szegények, de van egy olyan is, akinek teljesen hétköznapi foglalkozást űznek a szülei, és az osztály legérdekesebb, normálisabb alakja.

Azért gyere el a nyílt napra.

2015. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!