Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi kell ahhoz, hogy Magyarorsz...

Mi kell ahhoz, hogy Magyarorszagon iskolat alapitsak? Barmilyen tanari vegzettseg eleg hozza?

Figyelt kérdés
Az iskolaalapitas folyamata erdekelne leginkabb

2015. szept. 20. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az sem kell, de alkalmaznod kell a megfelelő végzettségű tanárokat és be kell tartanod az oktatási törvényeket. (Kerettanterv, tanév rendje, stb.)


Ahhoz, hogy az államtól erre pénzt kapj, nincs garancia, ha nem vagy egyház. Ha a kerettanterv helyett alternatív tantervet akarsz, az megint nem egyszerű.

2015. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na nem egészen. Utána kellene nézni a Nemzeti Köznevelési törvényben pl., pontosan le van írva. Számtalan engedélyre van szükség csak ahhoz, hogy papíron létezzen, ahhoz is, hogy telephelye legyen, aztán jönnek az előző válaszoló által említett dolgok... Az sem mindegy, mindegy fenntartású. De ha ezeket az alapdolgokat sem tudod, nem fogsz megbirkózni a feladattal, ezt most borítékolom minden rosszindulat nélkül.
2015. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El sem kezdtem meg az egyetemet, csak hosszutavon gondolkozom. Nehogy te mondd mar meg nekem, hogy mivel fogok tudni megbirkozni vagy mivel nem. A segitseget azert koszonom.
2015. szept. 22. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarom megmondani, hidd el, semennyire nem érdekel, mivel birkózol meg. De ha te jobban tudod, akkor ne kérdezd. Ezzel foglalkozom, tudom, miről van szó. Neked viszont fogalmad sincs.

De fő az önbizalom! Ez főleg akkor kiváló, amikor semmilyen tudás nem társul hozzá, mint nálad. Szóval vágj bele nyugodtan, nehogymár mások megmondjanak neked valamit...:)

2015. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!