Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7500 ft havonta a sulim, nem...

7500 ft havonta a sulim, nem sok ez? Mégis mire költik? Máshol ugyanez ingyen van.

Figyelt kérdés
De a máshol az 80-100 km-re van, szóval nekem ez jutott. Egyébként simán érettségi felkészítőről van szó, esti, 2 éves. Nem adnak se jegyzeteket, se könyvet, se semmit. Szóval én sokallom hogy ennyit kell fizetni. Vagy ez normális?
2015. szept. 22. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 230 ezret fizetek félévente az egyetemért... Nekem sem adnak semmit, csak hogy bejárhatok órákra, és vizsgázhatok. A te sulid meg lényegesen kevesebb.
2015. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, épp ezt akartam írni, az én tandíjam 190 ezer egy félévre, szintén felsőoktatás, és egy fűszálat nem adnak érte cserébe, sőt! Még a kellékeket is mi vesszük, eszközöket, köpenyt, utazás és minden jön rá plusszban. Teljesen korrekt az, amennyiért te tanulsz. Hogy mire költik? Kréta/filc, fűtés, mert gondolom nem reggel vagytok bent, amikor amúgy is fel van fűtve télen, a tanár túlóra díja, stb. Még kevés is, ha belegondolsz.
2015. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol van ez?

80 km-re egy szaros felkészítő?

Amúgy jah , szerintem megtehetik, mert ugye ők döntik el, hogy mit miért

Egyébként valóban ingyenes az érettségi, nem tudom mit játssza az eszét az első kettő a szaros diplomájával.

2015. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ingyenes? Hol élsz te?

[link]

Az egy dolog, hogy gimnázium/középiskola végén nem Neked kell kipengetni az összeget.

2015. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Máskülönben meg érezzük cikinek, hogy továbbtanulunk? Vagy hogy egy olyan szakmában szeretnénk dolgozni, ahova kell a diploma?)
2015. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes nappalin, a közoktatásban. Sok helyen kell fizetni az esti és levelező képzésért.
2015. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vizsga, de nem a felkészítő.

Az két külön dolog.

Másrészt azt érezd gáznak hogy ennyi eszed van.

Szánalmas, ahogy csinálod a fejed.

2015. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!