Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Kossuth...

Mi a véleményetek a Kossuth Lajos Gimnázium Nyek osztályáról (Debrecen), a Tóth Árpád Gimnázium Nyek osztályáról és az Ady Endre Gimnázium (Debrecen) Nyek es Kny osztályáról? Szerintetek melyikbe lenne esélyem bekerülni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok most vagyok 8.os és azt szeretném kérdezni hogy nektek mi a véleményetek ezekről a gimikről és osztályokról. Illetve hogy szerintetek lenne esélyem bekerülni ezek közül valamelyikbe. 7.be kb 4.8 körül volt az átlagom a matek meg a nyelvtan lett négyes a többi ötös. Az angolt magas óraszámban tanulom szóval Február körül meglenne elvileg egy középfokú angol nyelvvizsgám. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. szept. 22. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Az átlagod nem rossz, szerintem egy 75-80 pontos felvételivel bármelyikbe felvennének a felsoroltak közül :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy igazából mire szeretnéd helyezni a hangsúlyt? :) Mert a TÁGban (meg azt hiszem a Kossuthban is) úgy van, hogy nyek biosz-kémia vagy nyek magyar-töri... Ha inkább a nyelvekre, akkor teljes mértékben az Adyt ajánlom, mert a legjobb a nyelvekben :D

Közösség szempontjából viszont a TÁG a jó.

2015. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a választ! Inkább a nyelvekre helyeznèm a hangsúlyt! Te melyik gimibe jársz vagy jártál?
2015. szept. 22. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Akkor szerintem az Adyt válaszd :)

Budapestre járok iskolába, de mivel tavaly felvételiztem, országosan megnéztem sokféle iskolát (interneten kerezstül), illetve vannak ismerőseim itt-ott, így elég sokat tudok a magyarországi gimnáziumokról :D

2015. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyáron èn is megnèztem pár Budapesti sulit! Volt is egy ami nagyon tetszett csak hát èn annyira nem szeretnèk koliban lakni ingázni meg durva lenne! :D
2015. szept. 24. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Megértem :) Meg azért Debrecenben is elég jó sulik vannak :D
2015. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen! :)
2015. szept. 25. 08:41
 7/9 anonim válasza:
69%
Az Adyt nagyon ajánlom főleg ha nyelveket akarsz tanulni. Az osztályok nagyon összetartóak és ennek érdekében van nagyon sok osztályprogram. Ha érdekel valami akkor írj privátot és megpróbálok rá válaszolni :)
2015. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
a TÁG-ban rossz a nyelv oktatás.
2015. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. nov. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!