Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KÉmia és Biológia érettségivel...

KÉmia és Biológia érettségivel, duplázással hová mehetek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Orvos, gyógyszerész, ez vili. BIoszom emelt szintű, és 90 százalékos. KÉmiát most fogom rakni, emelt szinten.


Biomérnökire is mennék, de siralmas a matek érettségim, és duplázással sem érem el az eddigi ponthatárokat.

Érdekes, bezzeg agrár/élelmiszermérnökin lehet választani, de biomérnökin már nem.... ott a matek kötelező...

Hová mehetnék? Lassan el kell döntenem,de fogalmam sincs, végig néztem a szakokat a felvin, de így sem lettem okosabb.


2015. szept. 26. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
nem egy nagy dolog ám 80% körül közép matekot írni
2015. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem haver...
2015. szept. 26. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
hát pedig ha nm akarsz bioszkémes szakokra menni akkor muszáj lenne elgondolkodni haver...
2015. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kéne írnod újra a matekot. Őszintén szólva nem is értem, hogy aki magas pontszámú biosz, kémia érettségit ír, annak hogy sikerülhet rosszul a matek. Ez max. valami balszerencse lehet, nem azért van, mert hülye vagy hozzá.
2015. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÖszika Utolsó Válaszadó a válaszodat. Az a baj, hogy az emelt bioszt is érettségi után raktam le, tehát én azért már fizettem, és a kémiáért is fogok. EGyszerűen nincs idő és kapacitás még a matekra is. Max ha bevállalnék egy nyelvvizsgát, akkor talán bejutnék a debrecenire, de a BME-re képtelenség így bejutni. Nekem a legjobb lenne majd biosz-kémia duplázás.
2015. szept. 26. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Biosz-kémia emelt és mégcsak közel sem orvosi (?) Haver... cseréljünk már :D
2019. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!